dubayi-vizeDubai Vizesi | ADP VİZE İŞLEMLERİ | Dubai Vizesi
 

Online Vize Başvuru Formu

Online vize başvuru formunu doldurarak, kolay ve hızlı bir şekilde vize başvurusu yapabilirsiniz. Online vize başvurusu için sayfamızı ziyaret ediniz.

Dubai Vizesi

Dubai vizesi konusunda profesyonel danışman kadromuzla vize başvuru işlemlerinizi en ekonomik fiyatlarla, en kısa sürede sonuçlandırmaktayız. Uzun yılların kazandırdığı sektörel deneyim ve tecrübemizle Dubai vize başvuru işlemlerinizi hatasız ve eksiksiz şekilde gerçekleştirerek başvuru sürecinizi güvenle tamamlıyoruz.

Dubai vize başvuruları, Dubai Konsolosluğunca yetkilendirilmiş vize merkezleri ve turizm seyahat acenteleri tarafından gerçekleştirilir. İmmigration Canada Adp, Dubai vizesi konusunda tam yetkili ve akredite bir acentedir.

Dubai vizesi başvuru işleminizi firmamız aracılığıyla, ofisimize dahi gelmeden; güvenilir, hızlı ve ekonomik şekilde halledebilirsiniz.

İçindekiler


Dubai Vize Merkezi

Dubai Vatandaşlık ve İkamet Bölümü Ofisi, Birleşik Arap Emirlikleri vize yönetmeliğine göre; Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahiplerinin Dubai seyahatleri öncesinde Dubai vizesi almaları gerekmektedir. Bununla birlikte Hizmet (Gri) Pasaportu, Hususi (Yeşil) Pasaport ve Diplomatik (Siyah) Pasaport sahiplerinin 180 gün içerisinde 90 günü aşmayan Dubai seyahatleri için Dubai vizesi almalarına gerek yoktur. Türkiye'den Dubai vizesi için başvuracak diğer ülke vatandaşlarının en az 6 aylık oturum veya çalışma iznine sahip olmaları gerekmektedir.

Dubai Vize Başvurusu

Dubai vizesi, elektronik bir vizedir. Dubai vizesi için Birleşik Arap Emirlikleri Ankara Büyükelçiliği ve İstanbul Başkonsolosluğu hizmet vermemektedir. Elektronik vize başvuru işlemleri, yalnızca, Dubai tarafından yetki verilmiş seyahat acenteleri aracılığıyla gerçekleştirilebilmektedir. İmmigration Canada Adp yolcuları adına vize müracaatı yapmaya ve sonuçlandırmaya tam yetkilidir.

Vize müracaatı için;

 1. Dubai online vize başvuru formu eksiksiz bir şekilde doldurun
 2. pasaportunuzun resimli sayfasını net ve okunaklı bir şekilde taratın
 3. arka fonu beyaz olan yeni çekilmiş fotoğrafınızı jpg formatında
WhatsApp veya e-posta yoluyla bizimle paylaşın.

 

Dubai online vize başvuru formunu sitemiz üzerinden dolduran yolcularımız ile profesyonel danışmalarımız mesai saatleri içerinde maksimum iki saat içinde iletişime geçeceklerdir.

Dubai vizesi kaç günde çıkar?

Başvuru sahibi tarafından sunulan bilgilerin eksiksiz ve hatasız olması durumunda, başvurunuz danışmanlarımız tarafından işleme alınacak, vize dosyanız aynı gün içinde Dubai'deki temsilciliğini yaptığımız birime servis edilecektir.

Başvuru sahibi, sunmuş olduğu evraklara onay verip, mesai saatleri içinde vize ödeme dekontunu tarafımıza iletmesi gerekmektedir. Aynı gün işleme alınan vize dosyaları ortalama 72 saat (üç iş günü) içinde sonuçlandırılmakta, vizeniz e-mail yoluyla iletilmektedir.

Birleşik Arap Emirlikleri'nde hafta tatili Cuma tam gün ve Cumartesi yarım gün şeklindedir. Bu günlerde yapılan vize başvuruları Pazar veya Pazartesi günü sonuçlandırılacaktır.

Birleşik Arap Emirliklerinde Pazar günleri mesai günü olduğundan, vize başvuruları Immigration Office tarafından sonuçlanabilmektedir. Pazar günleri öğleden sonra uçak bileti bulunan yolcularımız için, nöbetçi danışman arkadaşımız hizmet vermekte, sonuçlanan elektronik vizeler e-posta yolu ile yolcularımıza iletilmektedir.

Birleşik Arap Emirlikleri Vize Başvuru Ofisinde tatil ve fuar dönemi öncesinde yaşanan başvuru yoğunluğu, BAE'nin ilave evrak talebinde bulunabileceği, BAE'de Cuma günlerinin resmi tatil oluşu göz önünde bulundurularak, vize başvuru işleminizi seyahatinizden yedi (7) gün önce yapmanızı öneririz.

Dubai Vize Ücreti

Dubai vize ücreti; vizenin süresine ve BAE'ye giriş çıkış sayısına göre değişiklik göstermektedir. Dubai vize ücreti 2020; 30 gün tek girişli Dubai vizesi, 30 gün çok girişli Dubai vizesi, 90 gün tek girişli Dubai vizesi ve 90 gün çok girişli Dubai vizesi olmak üzere 4 kategoriden oluşur ve her birinin vize ücreti farklıdır. Dubai vize başvurularında herhangi bir yaş ayırımı veya bir ücret indirimi bulunmamaktadır.

Vize başvurusunun olumsuz sonuçlanması durumunda, Birleşik Arap Emirlikleri Vize Başvuru Ofisi (Immigration Office) tarafından vize ücreti iade edilmemektedir. Tekrar vize başvurusunda bulunulması halinde, başvuru ücreti ikinci kez talep edilecektir.


Dubai Vize Başvurusunda Yüksek Başarı OranıVize Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gereken Konular

 • Pasaportunuz 10 yıldan eski olmamalı ve pasaportunuzun vize bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği bulunmalıdır.
 • Vize başvurusu, planlanan Dubai seyahatinden 7 gün öncesine kadar yapılmalıdır.
 • Vize başvurusu yapılırken geçerli bir BAE vizeniz bulunmamalıdır. Aksi takdirde ikinci yapacağınız başvuru otomatik olarak redde düşecek, ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.
 • Kısa süreli Dubai vizesine sahip yolcuların, ülkede 29 günden uzun süre kalmaları durumunda, haklarında 1.800 $ cezai işlem uygulanacak, daha sonraki Dubai vize başvurularında ret almalarına neden olacaktır.
 • Vize onay sayfanız, Dubai'ye girişte kontrol edilecektir. Vize sayfanızın çıktısını alıp, yanınızda bulundurduğunuzdan emin olunuz.
 • 18 yaşından küçük çocuklar anne ya da babalarından herhangi biriyle yolculuk edeceklerse, seyahate eşlik etmeyecek ebeveynin noter tasdikli muvafakatname vermesi gerekmektedir.

Dubai Vizesi için Gerekli Belgeler

Dubai vize başvurusu için gerekli evraklar, tercih edilen vize çeşidine göre değişmektedir. Kısa süreli vize başvuruları için gerekli evraklar;

 • Renkli Taranmış Pasaport (vesikalık resim ve pasaport detaylarını gösteren sayfa)
 • Renkli Taranmış Biyometrik Fotoğraf (yeni çekilmiş ve arka fonu beyaz olmalı)
 • Dubai Vize İşlemleri için Yapılan Banka Ödeme Dekontu

Ayrıca, Dubai vize işlemleri sırasında kullanılacak pasaportların geçerlilik süreleri, seyahat bitiminden sonra en az 6 ay daha olmalıdır. Eski, yırtılmış ve deforme olmuş pasaportlar sınırdan geri çevrilme riski teşkil edebilir.

Her yıl on binlerce yolcuya hizmet veren firmamızın tercih nedeni, sahip olduğu yüksek başarı oranıdır. Dubai vize başvurularını olumlu sonuçlandırma oranımız %99'dur.

Olumsuz sonuçlanan %1'lik oran ise, kişilerin daha önceki Dubai seyahatlerinde; herhangi bir suça karışmış olmalarından, trafik cezalarını ödememiş olmalarından veya ülkeden geç çıkış (vize aşımı) yapmış olmalarından kaynaklanmaktadır.

Dubai Vizesi Konusunda Sıkça Sorulan Sorular

Dubai için vize gerekiyor mu?

Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi kişilerin, seyahatlerinden öncesinde Dubai vizesi almaları gerekmektedir. Hizmet (Gri), Hususi (Yeşil) ve Diplomatik (Siyah) Pasaporta sahip kişilerin 180 gün içerisinde 90 günü aşmayan seyahatleri için Dubai vizesi almalarına gerek yoktur. Türkiye'den Dubai vizesi için başvuracak üçüncü ülke vatandaşlarının en az 6 aylık oturum veya çalışma iznine sahip olmaları gerekmektedir.
Liste Başlık 1
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
Liste Başlık 2
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
Liste Başlık 3
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
Liste Başlık 3
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
İMMİGRATİON CANADA
ADP